© כל הזכויות שמורות 2018

דף הבית > טיפים

טיפים

מערכת ישיבה מעור או מבד?

המשתמש הישראלי הממוצע מחליף מערכת ישיבה אחד לכל 7 שנים בממוצע, כך שמערכת הישיבה הנבחרת משמשת אותנו לזמן ממושך. כל בחירה אותה נבצע בזמן הקניה תמשיך איתנו ועם משפחתנו לעוד שנים רבות קדימה. לכן רבים מלקוחותינו מתלבטים בשאלה הבסיסית "האם כדאי לי לרכוש מערכת ישיבה בכיסוי עור או בכיסוי בד?".

על נושא זה נכתבו מאמרים רבים ואוקיינוסים של דיו ועדיין לא נמצאה תשובה מוחלטת לשאלה אך אני ינסה לעשות קצת סדר בדברים על מנת להקל עליכם לקבל את ההחלטות ובבחירת סלונים מעוצבים אשר יתאימו לצורככם ולעיצוב הבית שלכם. חשוב לקחת בחשבון גם את השיקולים הכלכלים בבחירת סלונים מעוצבים מעור או מבד. המשיכו לקרוא את המאמר וקבלו מידע מקצועי ומאמן.

בדים רבותי בדים

נתחיל בבחינת יתרונותיו וחסרונותיו של כיסוי הבד, היתרון הגדול ביותר של כיסוי הבדים הוא המגוון העצום של צבעים, טקסטורות

וחומרים ולכן יכולת התמרון העיצובית גדולה מאוד. שנית, רבים מעדיפים את הבד מבחינת המגע והתחושה בעיקר בשל היותו קריר יותר מאשר העור. כל בד שונה מהאחר באופן התחושה שלו והעמידות וכמובן גם קלות הניקיון. כלל שהבד הוא יותר סינטטי כך הוא קל יותר לניקוי ולרוב גם פחות נעים למגע, ככל שמרכיבי הבד יותר טבעיים (כגון כותנה, צמר, משי…) כך המגע שלו נעים יותר אך הוא בעייתי יותר לתחזוקה ורגיש יותר לכתמים.

מערכות ישיבה שלנו מגיעות עם ריפוד כפול. בשכבה הראשונה בד טכנופורם המכסה את השלד ובשכבה השנייה הבד אותו אתם בוחרים. הבדים ניתנים להסרה מלאה גם מגוף הסלון וגם מהכריות! דבר המאפשר כיבוס עצמאי של הבדים או ניקוי יבש לכל חלק בסלון ובעתיד גם החלפת הכיסוי בחדש ואפילו שינוי צבע.

חשוב לזכור! כל בד מגיע עם מקדם שחיקה הנע בין 10 ל 100. ככל שמקדם השחיקה גבוהה יותר כך הוא עמיד יותר בפני שחיקה. חפשו את מקדם השחיקה בתווית מאחורי הבד.

בד יוקרתי?

כיסוי הבד עצמו הוא זה שיגדיר את מראה מערכת הישיבה, בד עם מרכיבים טבעיים רבים יותר וטקסטורות מיוחדות יותר יגרום למראה מיוחד יותר ולתחושה יוקרתית. מצד שני בד סינטטי יותר ישרה מראה מכאני מעט ומאוד דומה למערכות ישיבה סטנדרטיות יותר. יש לתת תשומת לב מיוחד גם לגווני הבד, הבדים הטבעיים אשר מורכבים מיותר מסוג חוט אחד עשירים יותר בגוונים, כך שצבע אפור למשל יהיה מורכב מ 5 עד 20 גוונים שונים של אפור אשר ייצרו גוון אפור אחד ומאוד ייחודי. לעומת זאת הצבעים הסינטטיים מתאפיינים יותר במונוכרומטיות – ז"א גוון אחיד של צבע או מעט מאוד גוונים, דבר הגורם לצבע משעמם יותר ברוב המקרים מאשר בבדים הטבעיים.

את הצרכן הישראלי הרגילו כי מערכות ישיבה בכיסוי בד הם מערכות ישיבה זולות יותר ושעמידותם נמוכה וזאת בשל הרמה הירודה לרוב המוצעת על ידי יצרנים מקומיים. באירופה המצב הוא שונה לחלוטין ומערכות בד מקבלות מקום של כבוד בסולם היוקרתיות, כיום נוכל למצוא בדים אשר מחירם יקר יותר משל עורות מסוימים ונראים בהתאם.

קיץ – חורף – סתיו – אביב

התפיסה הרווחת לגבי כיסוי בד היא שהוא נעים יותר לגוף בכל הקשור לטמפרטורה והזעה. ובכן דבר זה נכון בצורה חלקית בלבד ויש להעמיד דברים על דיוקם. זה נכון שישנם

בדים נעימים יותר לגוף ולכן מזיעים פחות בקרבתם, אך הבעיה היא שהבד סופג את הזיעה וזה בשונה מכיסוי עור למשל אשר נשאר אטום. בשל יכולת הספיגה של הבד הוא מרגיש נעים יותר אך נוטה להתלכלך מהר יותר ודורש תחזוקה רבה יותר.

במקרה של מערכות הישיבה שלנו הבדים ניתנים להסרה לכביסה או לניקוי יבש כך שהתחזוקה באמת קלה יותר לעומת מערכות ישיבה אחרות אשר יצריכו ביקור של חברת

ניקיון מקצועית בעלות של אלפי שקלים.

ישראלים מעדיפים עור

אני יכול להעיד על כך שהרוב המוחלט של מערכות הישיבה אותן אנו מייבאים עשוי בכיסוי עור. כיסוי העור מועדף ע"י הצרכן משני סיבות עיקריות, הראשונה מראה יוקרתי והשנייה היא קלות התחזוקה. העור נחשב למוצר יוקרתי יותר בשל המראה הייחודי שהוא משרה על חלל החדר, זהו חומר ייחודי למערכת הישיבה ולרוב לא נמצא אותו בווילונות או בפרטי עיצוב אחרים. נוסף על כך כיסוי העור בניגוד לבד אינו סופג כלל וניתן להסיר ממנו בקלות כל כתם או לכלוך.

במקרה של כתמים עקשניים ניתן להשתמש בערכת ניקוי מקורית של היצרן אשר מציעה תכשירים להורדת כתמים כללים ואפילו כתמי עט אשר נחשבת לכתם קשה ובעייתי מאוד להסרה.

שוברים את המיתוס

קיים מגוון רב של סוגי עורות ולמעשה לא ניתן להשוות בין סוגי עורות של יצרנים שונים. בנוסך התפתחה תעשייה שלמה של שמות משתנים הקושרים איתם מספרים חסרי משמעות כגון נאפה 4000 או נאפה 2000 ועוד. כל חברה מדרגת את העורות שלה באופן עצמאי ואין כל תקן אחיד אשר יאפשר לכם להשוות את העור אותו אתם מקבלים, כך למשל עור נאפה 4000 של יצרן א' יהיה שונה מעור נאפה 4000 של יצרן ב'. דרך אגב, אני לא נתקלתי באף יצרן איטלקי אשר מודע למספרים אשר נוקבים מוכרנים אצלנו בארץ הקודש… כך שלפחות היצרנים אליהם אני נחשפתי בתערוכת מילאנו לא שעו על שיטת המספור הישראלית.

נוסף על כך, גם עובי העור אינו פקטור אמיתי לאיכות או מחיר, ישנם עורות עבים אשר הם באיכות ירודה ולהיפך וזאת בניגוד לתפיסה הרווחת שעור עבה הינו איכותי תמיד יותר.

סוגי עורות

את העורות ניתן לחלק למספר תתי קטגוריות. החלוקה הראשונה היא לעורות טבעיים או עורות מעובדים, כל קבוצה עם היתרונות והחסרונות שלה. העורות המעובדים הם עורות עמידים יותר, אינם סופגים לכלוך או נוזלים וקלים מאוד לניקוי. בנוסף ברוב המקרים הטקסטורה שלהם אחידה ומתקבל מראה אטום ומעט מוקפד מדי. לעומתם העורות הטבעיים מתאפיינים בטקסטורה משתנה, עמידות נמוכה ולעיתים גם ספיגת נוזלים אך המגע שלהם נעים לאין שיעור מכל עור או בד והם נעימים לגוף במידה רבה הרבה יותר.

 

טקסטורות משתנות, פגמים, חותמות בקר ושינויי גוון הם חלק מהמאפיינים של עורות טבעיים – הם לא מתאימים לכל אחד אך הם בהחלט ייחודיים הרבה יותר ומשרים מראה חמים וייחודי יחד עם תחושה נפלאה במגע עם הגוף.

לקטלוג מערכות ישיבה מעור

מחירים ואיכויות

ספקים שונים מציעים כיסויי עור שונים ברמות שונות. אך מה שלא מספרים לכם הוא אילו מחלקי סלוני העור באמת מכוסים עור… רבים ממערכות העור המוצגות היום בחנויות מחולקות, כך שהעור מכסה רק את החלק העליון של המוצר וצדדיו ובחלקו האחורי מכוסים בדמוי עור (הידוע גם כעור תעשייתי, טפלון, עור אקולוגי…) שזה פשוט מאוד פלסטיק. במקרים אחרים מצדי מערכת הישיבה ומאחוריה יהיה אכן עור אך לא עור באותה רמה כמו בקדמת המוצר שם ישנו המגע עם הגוף.

בשני המקרים אנו נחווה שינוי גוון שילך וימיר עם הזמן. במקרים קיצוניים נוכל גם למצוא קרעים בתפרים המחברים בין העור האמיתי לבין העור ברמה הנמוכה יותר / דמוי עור וזאת בשל גמישותם השונה של החומרים.

ככל שמחיר מערכת הישיבה יורד כך הסבירות לקבל מוצר משולב הוא גבוהה יותר וגם שם האיכויות משתנות, בדרך כלל יצרנים שמשלבים דמוי עור או עור ברמה נמוכה יותר בצידי מערכת הישיבה לא משתמשים בעור איכותי כל כך בחלקו העליון, וזאת משיקולי מחיר כמובן. אחידות העור היא מאפיין של יצרנים ברמות הגבוהות בלבד וזהו מאפיין המעיד על כל רמת הייצור ורמת היצרן. אין קיצורי דרך בשום שלב הייצור וכך מתקבל מוצר מושלם. כל מגוון מוצרינו מגיע אך ורק בכיסוי עור אחיד.

אני מקווה כי הצלחתי לעשות קצת סדר ושכעת ההחלטה שלכם קלה יותר, בכל מקרה אל תהססו לפנות אלי לייעוץ אישי על מנת להתאים לכם את מערכת הישיבה המתאימה לכם ביותר. בכל מקרה תמיד ניתן לבחור על שילוב של עור ובד.

נתראה באולם התצוגה,

אלעד רודה.

איך לבחור מערכת ישיבה מעור?

היצע הדגמים והחברות בענף הריהוט בארץ הוא עצום ומגוון. לאחר סקירה מהירה של מספר חנויות ומותגים אנו רוצים לדעת באמת שאנו מקבלים תמורה מיטבית עבור הכסף שלנו ושלא נפלנו קורבן לעוד רשימת הבטחות של איש המכירות. אז כיצד כיצד ניתן לזהות מערכת ישיבה איכותית באמת? הרי כל איש מכירות באשר הוא יבטיח לנו כי המוצר שלו הוא הטוב ביותר, אז למה אנו הצרכנים צריכים לשים לב לפני ואחרי הקניה?

מה כדאי לשים לב בקניית מערכת ישיבה מעור?

  1. כיסוי עור מלא או חלקי, שונה או אחיד?

מערכות ישיבה בכיסוי עור פופולריות מאוד באזורנו משני סיבות עיקריות. הראשונה, המראה היוקרתי והשנייה התחזוקה הקלה. הדבר הראשון שצריך לבדוק במערכת ישיבה בכיסוי עור היא האם כיסוי העור הוא מלא. ישנן הרבה מאוד יצרנים (ברמות נמוכות לרוב) אשר מציעים מערכות ישיבה בכיסוי עור חלקי, ז"א שהעור מכסה רק שליש מהמוצר – אותו חלק הנוגע בגוף. בעוד שכל המעטפת, הגב וחלקו התחתון של החזית מגיע בדמוי עור (או בכינויים רבים אחרים כגון עור תעשייתי, עור אקולוגי, טפלון סקיי…).

ברוב המקרים מערכות ישיבה מסוג זה מיוצרות במזרח הרחוק (סין, אינדונזיה וכו…).

השילוב בין עור אמיתי בשליש מהסלון ופלסטיק בצורת עור בשני השלישים האחרים מבטיח מחיר נמוך יותר ואטרקטיבי יותר לצרכן אך הוא גורר אחריו בעיות רבות לאורך השנים. כך למשל דהיית הצבע בעור אמיתי שונה ופחותה יותר לעומת דהיית הצבע בחלק המכוסה פלסטיק. דבר שיגרור אחריו קבלת שני גוונים במערכת הישיבה לאחר  זמן לא רב. יתרה על כך גמישותם השונה של שני סוגי הכיסויים מהווה מקור לפורענות בתפרים אשר נוטים להיקרע בחיבור בין שני החומרים.

במקרה "הטוב יותר" איש המכירות יטען בתוקף שמערכת הישיבה אותה אנו רואים עשויה עור אמיתי ומלא מכל צדדיה. וכאן נשאלת השאלה הבאה: האם זהו אותו העור?

בארץ נפוצים בעיקר מערכות ישיבה בעלות עור אמיתי משולב. אותן מערכות אשר מציעות עור אמיתי בשליש העליון של מערכת הישיבה אשר נוגע בגוף ועור פחות טוב בהרבה בשני השלישים האחרים של מערכת הישיבה. גם כאן התופעות הן אותם התופעות, דהיית צבע שונה לאורך הזמן וקרעים בעור בחיבור ההשקה בין שני הסוגים של העור. לכן תמיד יש לבדוק את חלקו האחורי של מערכת הישיבה, את צידיה ואת חלקה התחתון בחזית. אם הם עשויים חומר שונה אשר הוא קשיח יותר וגס יותר למגע הרי שעומדת לפניכם מערכת ישיבה מעור משולב אם מלא או חלקי.

מערכות ישיבה אלו מיוצרות גם כן במזרח (סין, אינדונזיה…) אך בעיקר במדינות מזרח אירופה (רומניה, בולגריה…) ובדרום איטליה.

המצב המועדף והטוב ביותר מבחינת רמת המוצר היא מערכת ישיבה מעור אמיתי אחיד ומלא. כך אנו מבטיחים לעצמנו מוצר אמין לאורך זמן ללא הבדלי גוון וקרעים.

  1. סוג העור

כמה מכם אשר הסתובבו באולמות התצוגה של מיטב החברות וודאי שמעו את תורת דירוג העור אשר משתנה מיצרן ליצרן והנפוצה שבהם היא עור הנאפה על שלל מספריו.

נאפה 2,000, נאפה 4,000, נאפה 5,000 או 1,000,000 כולם חסרי משמעות. מדרגת את העורות שברשותה על פי מספרים ואותיות אשר לא ניתנים להשוואה בחברה אחרת. כך שנוכל למצוא בחברה א' עורות בדירוג נאפה 2000, 3000 ו 4000 ובחברה שנייה 2000, 4000 ו 6000. אחרות מדרגות על פי a,b,c ואחרות על פי שמות. העניין הוא פשוט, לא ניתן באמת להשוות עורות בין החברות השונות כי כל חברה מגדירה לעצמה את קו המוצרים שלה, כל עור מקבל עיבוד אחר ושונה ומכאן גם השוני במחירים.

העורות הנפוצים בשימוש בארץ הם דווקא העורות המועבדים אשר עמידים יותר בפני שחיקה, אבק ולכלוך ומחירם זול יותר לעומת העורות הטבעיים. העור המעובד הוא עור אמיתי לכל דבר אשר נלקח מהשכבה הפנימית של העור, כך שהוא יותר קשיח ופחות נושם.(ומכאן המיתוס העברי ש"על סלון עור מזיעים כי הוא לא נושם"). מנגד נוכל למצוא את העורות הטבעיים. הם לא אחידים במראה שלהם ומקנים למערכת הישיבה מראה אקסקלוסיבי יותר אך הם עדינים יותר ויותר פגיעים. היתרון הגדול ביותר שלהם הוא לא רק המראה הנהדר אלה התחושה הקלילה והאוורירית אשר ניכרת במיוחד בעת ישיבה ממושכת.

זה המקום לציין כי עובי העור הוא אינו ערובה לאיכות או למחיר. קיימים עורות עבים מאוד וזולים מאודים ומנגד דקים מאוד ויקרים מאוד.

סוג העור המכסה את המוצר משליך בדיעבד גם על איכות היצרן ועל איכות מערכת הישיבה כולה. כך למשל לא נוכל למצוא מערכת ישיבה מעור משולב שהיא ברמה גבוהה באמת… הרי כל המטרה הייתה לחסוך בעלויות כך שהחיסכון התבצע בכל רמות המוצר, החל משלד הספה, דרך רצועות התמיכה והריפודים ועד לעור ולתפרים… לעומת זאת לא ניתן (או לפחות קשה מאוד) למצוא מערכות ישיבה בכיסוי עור אמיתי מלא ואיכותי (כגון עור טבעי) אשר רמת השלד, הריפודים והתמיכה בה נמוכה.

מי היצרן?

עם הטכנולוגיה הקיימת כיום העולם הפך להיות כל כך קטן וכל כך שקוף עד שכל המידע הפך לזמין ביותר. במידה ומערכת הישיבה שבחרתם מיוצרת בחו"ל אני ממליץ בחום להיכנס לאתר היצרן ולקרוא על המוצר. היצרן לא יגלה את נקודות התורפה של המוצר אך יאפשר לכם לראות את רמת החברה, ארץ הייצור (ולא רק ארץ משכן החברה) וחפש חוות דעת בפורומים ברחבי הרשת. ייצרן אשר מייצר במדינות אשר מועדפות על הצרכן כגון איטליה וגרמניה יפרסם זאת בגלוי. יצרן אשר מייצר ברומניה בולגריה ובסין יעדיף שלא להביע את עמדתו בנושא. יתרה מכך יצרנים רבים אשר בסיס חברתם באיטליה ושם החברה הוא איטלקי לכל דבר מייצרים כיום ברומניה ובסין.

חשוב לזכור כי הרבה מאוד יצרנים איטלקיים אשר נתפשים בעיני הצרכן בארץ כיצרנם איכותיים הם למעשה יצרנים ברמה יחסית נמוכה בלבל העולמי ולרוב המקרים ממוקמים בדרום איטליה ולא במחוזות הצפוניים. בירור קצת יותר מעמיק ברחבי הרשת יגלה לכם גם את זה.

קצת עלינו

חברת רודה היא יבואנית של מספר רב של חברות. כל מוצרינו מיוצרים בצפון איטליה ללא יוצא מהכלל ומגיעים אלינו לישראל דרך נמל ונציה.

מוצרי העור שלנו עשויים מעור אחיד ומלא בלבד ואת רמת העור תוכלו לבחור ממגוון רחב של עורות וכיסויים. אצלנו ברודה כל האופציות פתוחות בין עם כיסוי עור מעובד או טבעי, גס או עדין, עבה או דק. בכל מקרה רמת השלד, ריפודים, תפרים, גימורים אותן אנו מציעים הן מהגבוהים ביותר.

אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או הבהרה בכל הנוגע לטקסט הקשור לעיל. אל תהססו לפנות אלי במייל ל info@roda.co.il ואני יענה בהקדם.

נתראה באולם התצוגה,

אלעד רודה.

איך להתאים את מערכת הישיבה לחלל הבית?

מערכת ישיבה היא קנייה לטווח ארוך, כל מערכת ישיבה שתחליטו לרכוש תישאר עמכם למספר שנים לא מבוטל. אייך נוכל לוודא שמערכת הישיבה שלנו באמת תתאים לנו?

עולם מערכות הישיבה מלא בטרנדים המתחלפים בערך כל 5 שנים ואילו הצרכן הישראלי מחליף מערכת ישיבה כל 7-10 שנים בממוצע. ומכיוון שהסלון בכלל ומערכת הישיבה בפרט הם כרטיס הביקור של הבית חשוב לנו שתמיד יראו טוב ותמיד יראו מעודכנים.

בחירת מידות מערכת הישיבה.

ראשית יש לבחור את המידות המתאימות לנו ואת הרכב מערכת הישיבה. במידה ובבית חיים עד ארבע נפשות כל מערכת פינתית ממוצעת תתאים דהיינו 3 מושבי ישיבה ומושב אחד המשמש לשכיבה – שייז לונג. במידה ומספר הנפשות החיות בבית על בסיס קבוע הוא בין 5 ל 6 אז כבר נצטרך להיות יוצר יצירתיים ולכוון למערכת פינתית עם כורסאות בודדות שישלימו את העיצוב ואת מקומות הישיבה החסרים. בעת האחרונה השתנתה המגמה העולמית, ויותר ויותר מעצבים מעדיפים לכוון את לקוחותיהם לספה 4 מושבית גדולה המשתרעת בין 3 ל 4.5 מטרים בהתאם לחלל הבית. העדפת הספה הארוכה משתלבת עם המגמה המינימליסטית המודרנית אשר שורה באירופה בעשור וחצי האחרונים ומספקת לנו המשתמשים חלל מרווח יותר מאי פעם מבלי להפסיד את מקומות הישיבה. ניתן לשלב כורסאות מעוצבות על מנת להשלים את מראה חלל המגורים.

בחירת הרכב מערכת הישיבה

הרכב נוסף אשר לאט לאט זוחל חזרה הוא ההרכב הקלסי של תלת ודו. אותו הרכב אשר אנו מכירים מזה מספר שנים אחורה אשר מספק את יחס המושב/ידית הגבוהה ביותר ולמעשה מספק את מספר מקומות הישיבה הנוח הרב ביותר. אז נכון, זהו הרכב קצת פחות סקסי וקצת פחות קטלוגי אך בהחלט ניתן להשיג בעזרתו תוצאות פרקטיות ומעוצבות כאחד. חשוב לזכור כי לא משנה כמה מערכת הישיבה שלנו גדולה כאשר יגיעו האורחים נצטרך לצרף גם את כיסאות פינת האוכל כי היא לעולם לא תספיק לכל האורחים. מערכת הישיבה שלכם היא בשבילכם ויש לחשוב עליה לשימוש יום יומי יותר מאשר לשימוש האורחים פעם בתקופה.

לאחר שבחרנו את ההרכב ווידאנו שהמידה מתאימה נצטרך להגיע לחלק הקשה ביותר – הצבע! בשנים האחרונות היינו עדים למספר גוונים אשר התחלפו בשיטתיות החל מירוק בקבוק דרך כחול, חום ולבן ועד לכוכב העכשווי אפור. חשוב לבחור צבע שהוא לא רק טרנדי אלא גם צבע שאנו באמת אוהבים ושיהיה מתאים לשימוש מערכת הישיבה. כך למשל נעדיף צבע קצת יותר כהה לסלון משפחתי פעיל ולחילופין נוכל להעז בצבעים בהירים מעט בסלון שמארח רק לעיתים רחוקות. רובנו גרים בדירות ממוצעות אשר גודל חלל חדר הסלון הוא עד 30 מ"ר. לכן מתוך שיקולי הקלה על המרחב, אני מעדיף לבחור מערכות ישיבה בעלות שלד דק ורגל גבוהה – כך גם בשילוב עם גוונים כהים יותר כגון אפור או אפילו שחור מערכת הישיבה משדרת קלילות ולא מעיקה על החלל.

שילוב אביזרים בגוונים שונים אשר ניתן להחליפם הם אופציה מצוינת לשינוי אופי חלל המגורים. כריות, שטיח, תאורה, סטנד לעיתונים ואפילו קולב למעילים אשר משולבים בעדינות הרצויה,  ועם הגוונים המתאימים יכולים לעורר את כל חלל המגורים ללא כל שינוי במערכת הישיבה עצמה. אישית אני מקפיד לשנות את הגוונים בחלל המגורים שלי אחת לשנתיים או שלוש. כך אני שומר על מראה מעודכן ותחושה נעימה בבית.

על מנת להתאים לכם את מערכת הישיבה המתאימה לכם ביותר אתם מוזמנים לבקר אותנו בליווי תכניות הבית ואנו נדאג לעשות בשבילכם את העבודה.

כשלב שני אנו נדאג לבקר במקום ולהכיר אתכם כך שמערכת הישיבה הבאה שלכם תהיה מתאימה לכם ביותר בכל האספקטים החזותיים כגון צבע ומידה.

לתיאום פגישה מראש,

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 09-8858886 ואנו נדאג לשאר.

תתחדשו!

אלעד רודה.

רהיטים מעוצבים

המותג הוותיק RODA מציע ללקוחותיו מבחר עשיר, איכותי ועדכני של רהיטים מעוצבים לסלון. המבחר שלנו כולל דגמים עכשוויים, מרשימים ויוקרתיים של ספות מעוצבות בשלל חומרי גלם, גדלים, צורות גוונים, אשר ישרתו אתכם נאמנה שנים רבות וטובות. על כן, אצלנו כל אחד יכול למצוא את מערכות הישיבה המתאימה לו ולביתו, המתוכננות ומעוצבות בהתאמה אישית מלאה לגודל החלל, לצרכים ספציפיים ולסגנון מועדף.

ספות יוקרה מעוצבות מאיטליה

כחלק מגישת עיצוב יוקרתית ומוקפדת, אנו מחזיקים רק בפריטי ריהוט של החברות והמותגים המובילים בעולם, לרשות לקוחותינו עומד מבחר עשיר ועדכני של ספות מעוצבות ומערכות ישיבה יוקרתיות תוצרת איטליה, אשר יהפכו כל חלל למרשים ואלגנטי. מדובר בספות מבד או מעור שהינן נוחות ומרווחות במיוחד, אשר יעמדו במבחן הזמן מבחינת עיצובן ואיכותן וישרתו אתכם נאמנה גם בעתיד הרחוק. תכונות אלו מושגות בזכות גישת עיצוב עילית, ושימוש בבדים וחומרי גלם איכותיים השומרים על חזות רעננה. בדי הריפוד עצמם עמידים בפני פגעי הזמן ושחיקה, וייתן להסירם על מנת לכבסם או לשולחם לניקוי יבש, ובעת הצורך אף להחליפם.

ספות יוקרה משובחות ואיכותיות מעור

ברשותנו מגוון נהדר של ספות ומערכות ישיבה יוקרתיות בעיצוב עילית מעור איטלקי אמיתי. כל פרטיהן של הספות נבחרו, תוכננו ויוצרו בקפידה עם רמות גימור נטולות פשרות, החל משלד הספה, דרך מערכת הישיבה עצמה ועד לכיסוי העליון. מדובר בספות שישדרגו את סלון ביתכם ויעניקו לכם פתרונות אירוח מרהיבים ומתקדמים לטווח הארוך.

פתרונות ישיבה מתקדמים וחכמים

הספות המעוצבות שאנו מחזיקים מיועדות להעניק ללקוחותינו פתרונות ישיבה מתקדמים וחכמים, המתאימים לאורח החיים המודרני בישראל. אלו פתרונות המנצלים את החלל באופן אופטימאלי, למשל באמצעות ספות פינתיות מבד או מעור במידות וסגנונות שונים, המתאימות גם לדירות וחדרים קטנים. כמו כן, תוכלו לרכוש מאתנו ספות יוקרה עם ריפוד משובח ומזרנים נוחים במיוחד, אשר יספקו מענה איכותי לצרכי הלנת אורחים. בנוסף, אצלנו תמצאו מבחר עשיר של כורסאות מעוצבות ונוחות המאפשרות התאמה מלאה לספה מבוקשת, בין אם כפריט ריהוט זהה, משלים או קונטרסטי. הכורסאות יהוו פתרון ישיבה נוסף ויעניקו לחלל חזות נעימה, אוורירית ופתוחה. מעבר לכך, אצלנו ניתן לעצב באופן שלם ומותאם את כל מרכיבי חדר האירוח על כל פרטיו, לרבות שולחן סלון, שטיחים, מזנונים ומערכות קיר.

הזמנת ספות מעוצבות לסלון

להזמנת ספות ופריטי ריהוט יוקרתיים נוספים לסלון, בהתאמה אישית מלאה לצרכיכם, צרו קשר עם RODA בטלפון 09-8858886 ואנו נשמח לספק מידע נוסף בנושא.

preloader