סלונים יוקרתיים

הסלון הינו פריט עיצובי מרכזי בחיי משפחה בישראל. במרבית הבתים סלון נחשב לחלל המרכזי בבית בניגוד לשנים קודמות. מרבית האנשים נוהגים לארח בסלון חברים או בני משפחה בפינות ישיבה מפנקות. בעידן המודרני חל שינוי בתחום עיצוב הסלון אם בעבר סלון מעוצב הכיל רהיטים כבדים ויקרים הרי שכיום, ניתן למצוא רהיטים קלילים המעניקים תחושה נוחה למבקרים בסלון.

סלונים מעוצבים יוקרתיים

הסלון הוא מרכז הבית ובהתאם לכך הוא הרבה יותר גדול משאר החללים בבית. לא רק בפנטהאוזים, אלא גם בדירות רגילות הסלון משלב עם החללים האחרים בבית. עיצוב סלונים יוקרתיים מבטא את טעמם האישי של הדיירים בבית. לכל אחד מאיתנו יש טעם שונה ולעיתים יש צורך להיעזר באנשי מקצוע שיסייעו לנו בעיצוב סלונים מעוצבים. התפיסה העיצובית המודרנית משלבת חומרים שונים וצבעים שמחים.

סלוני עור בעיצוב איטלקי

בשנים האחרונות הביקוש לסלוני עור הולך וגדל. סלונים מעוצבים מעור נחשבים לאיכותיים בגלל קלות תחזוקתם. ניקוי סלונים מעוצבים עור הינה משימה פשוטה וקלה לביצוע בסופה תוכלו ליהנות מסלון עור נקי. סלון מעוצב עור נחשב סלון יוקרתי במיוחד המגיע במגוון עיצובים. כך למשל, אפשר ליהנות סלוני עור איטלקיים. סלוני עור איטלקיים ידועים בזכות העיצוב המיוחד המתאים לבתים בעלי חללים גדולים. סלוני עור בעיצוב איטלקי מתאימים למעוניינים להרגיש