סלון פינתי מבד

סלון פינתי מבד הינו אחד הסלונים הפופולאריים ביותר בישראל, בתחילה חשבו המעצבים והלקוחות כי מדובר במשהו טרנדי, אך למעשה מוצר זה הינו מוצר מוביל החל משנת 2008 בשל צורתו ויתרונותיו.

אתם מוזמנים לבחור סלון פינתי מבד המתאים ביותר למידות חדרכם, ואנו נדאג ליצור אתכם קשר בהקדם.


היתרונות של סלון בד פינתי לבית


באולם התצוגה הגדול והמרשים של חברת RODA תוכלו ליהנות ממבחר עשיר של רהיטים מכל סוג, החל במיטות לחדר שינה ועד למטבחים מעוצבים של מותגים איטלקיים מובילים כגוןDitre Italia, ו-  Presottoהמבחר שלנו כולל בין היתר מגוון דגמים עכשוויים של סלון בד פינתי בשלל עיצובים, מידות וסוגי בדים.


היתרונות הייחודיים של סלון פינתי מבד


רבים מלקוחותינו מעדיפים לרכוש סלון פינתי מבד עקב היתרונות הרבים שיש למערכות ישיבה אלו להציע:

    סלון עכשווי - אין ספק שבעשור האחרון מערכות ישיבה פינתיות הפכו לקו מוביל בעיצוב הסלון בהעניקן לו חזות מודרנית ועכשווית.

    ניצול החלל - צורת ספות אלו מאפשרת ניצול מקסימאלי של הסלון ופינותיו ללא שטחים ריקים ולא שמישים.

    עיצוב החלל - יחידות מערכת הישיבה הן לרוב מודולאריות וניתנות להתאמה לפי צורך, למשל כשבאים אורחים או כשעורכים מסיבה. כמו כן, ניתן להזיזן בקלות לשם ניקוי הרצפות מתחתן ומאחוריהן.

    מפגש אישי ואינטימי - צורתו של סלון פינתי מעניקה מרחב ישיבה בעלת מבנה אינטימי למפגש אישי, נעים ומקרב בין בני משפחה וחברים.

    עיצוב אישי - רבות ממערכות הישיבה הפינתיות מבד מאפשרות שילוב של מספר בדים שונים ליצירת מראה ייחודי וצבעוני העונה לטעם האישי של בעליהן.


הזמנת סלון בד פינתי

להזמנת סלון בד פינתי יוקרתי וייחודי, לקבלת מידע נוסף בנושא וייעוץ מקצועי, הגיעו לאולם התצוגה המרשים שלנו בנתניה, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם רודה בטלפון 09-8858886.

בשנים האחרונות גובר הביקוש עבור מערכות ישיבה מעוצבות המאפשרות ניצול מקסימאלי של הסלון ומידה גבוהה של חופש עיצובי. המותג הישראלי הוותיק RODA שקיים כבר משנת 1958 ומאחוריו עשרות אלפי לקוחות פרטיים ועסקיים, מציע מבחר איכותי וייחודי של פינות ישיבה מבד הנבחרות בקפידה ממיטב יצרני הרהיטים באיטליה. מבין מערכות ישיבה אלו כל אחד יכול לאתר את זאת המתאימה לסגנון ביתו, לצרכיו לכיסו.

היוקרה של מערכות ישיבה מבד

למרבה הצער, קיימת תפיסה מוטעית בקרב הציבור הישראלי לגבי יוקרתן של מערכות סלון מבד הנחשבות כזולות ופחות עמידות. תפיסה לא רק שאינה נכונה אלא שונה לחלוטין בקרב
האירופים, שלא אחת מעדיפים פינות ישיבה מבד על פני עור. יתרה מכך, בשוק האירופאי מחירי ספות איכות מעוצבות מבד יכול להיות יותר גבוה ממקבלו העשויות מעור. היוקרה נובעת מאיכותם המרשימה והאלגנטית של בדים טבעיים משובחים כריפוד לסלון, וכן ממגוון אפשרויות עיצוב עכשוויות שהם מעניקים.

מגוון פינות ישיבה מעוצבות מבד

אנו מציעים לציבור לקוחותינו העסקי והפרטי מגוון עשיר של סלונים פינתיים מבד, בשלל סוגי חומרים, בדים, טקסטורות וצבעים. הבדים המרופדים המשמשים את הספות שלנו הינם בעלי מקדם שחיקה גבוה המעיד על עמידותם, והם מוצעים במבחר עשיר של סוגי בדים. תוכלו למצוא אצלנו ספות מבדים סינטטיים עמידים, פשוטים לתחזוקה וניקוי, בעלי גוון אחיד המתאים לחללים מודרניים. כמו כן, אנו משווקים שלל ספות מבדים טבעיים יוקרתיים ונעימים למגע כמו כותנה, משי או צמר. בדים טבעיים אלו מאופיינים במרקמים ייחודיים ובגווני צבע עשירים המעניקים לריפוד עושר חזותי מעניין ויוקרתי.

מערכות ישיבה איכותיות, עמידות ונוחות לתחזוקה

על מנת להבטיח את איכות ועמידות פינות הישיבה מבד שאנו מציעים, הן מסופקות עם ריפוד כפול ששכבתו הפנימית המכסה את השלד עשויה מבד טכנופורם והשנייה מבד איכותי לבחירה שניתן בהמשך גם להחליפו באחר. את שכבת הבד העליונה ניתן להסיר במלואה ולכבסה בעזרת שירותי ניקוי יבש או באופן עצמאי עם מכונת כביסה ביתית.

הזמנת פינת ישיבה מבד

הזמנת פינת ישיבה מבד בעיצוב ייחודי, לקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לאולם התצוגה המרשים שלנו בנתניה, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם רודה בטלפון 09-8858886.