מותגי יוקרה לבית

התפתחות הטכנולוגיה מצד אחד העלייה ברמת החיים מצד שני, הביאה לעלייה בביקוש למותגי יוקרה לבית במחירים נוחים לצרכן. בית זה מקום אליו אנשים מגיעים אחרי יום עבודה ונהנים לארח בו בסופי השבוע  אורחים ובני משפחה, לכן נוצר צורך בקרב רבים להצטייד במותגי יוקרה לבית. בעידן המודרני אנשים הבינו שברצונם לטעום את טעם היוקרה רצוי על בסיס יומיומי. כך למשל, אנשים רוכשים רהיטי יוקרה מאיטליה כמו שעון קיר ונהנים להתבונן בו שעות ארוכות. לדעת מעצבי פנים שעון קיר נחשב לאחד ממותגי היוקרה לבית. שעון קיר בעל מראה יפה יכול להוסיף למראה הכללי של הבית. רבים מוציאים סכומי כסף גדולים על מותגי יוקרה ביניהם שעון קיר. רבים מתייחסים לשעון קיר כמו תמונה. הרי, בחירת תמונה דורשת מחשבה רבה בדומה לשעון קיר המעניק מראה יפה לבית.

מותגי ריהוט

מותגי יוקרה לבית ובפרט ריהוט תפסו מקום של כבוד בקרב צרכנים בעולם המבקשים לרכוש מותגים שונים וליהנות מאיכות ונוחות. מותגי יוקרה לבית נחשבים לאיכותיים בזכות חומרי הגלם הטובים ורמת הגימור המקצועית ובנוסף, תקנים מחמירים בתהליכי העבודה והבטחה לתוצאות מושלמות. כיום ניתן להתרשם ממגוון מותגי יוקרה.

בתקופה בה אנו חיים מושם דגש רב על איכות וחזות העיצוב של בתים באופן עכשווי ומרשים, וזאת בשילוב עם מענה יעיל לצרכים פרקטיים. למותג המוביל RODA יש פתרון מושלם עבור צרכי עיצוב מודרני לבית הבא לידי ביטוי במבחר עשיר, עכשווי ואיכותי של פריטי ריהוט רבים ושונים. זאת לצד מעטפת שירות אישית המעניקה ליווי צמוד ואדיב לכל לקוח בהליך עיצוב פנים ובבחירת ורכישת פריטי ריהוט לבית בהתאמה אישית.
 

כל שנדרש לעיצוב בית מודרני


באולם התצוגה המתקדם ורחב הידיים של חברתנו השוכן בנתניה, תיהנו ממבחר עשיר, ייחודי ואיכותי של מגוון פריטי ריהוט תוצרת מיטב המותגים האיטלקיים, לרבות Ditre Italia, Sangiacomo, , Lacividina , Sirecom  Sovetו- Presotto. פריטי הריהוט הללו כוללים את כל הנחוץ לעיצובו של בית מודרני לרבות מטבחים ופינות אוכל, סלונים מעוצבים עם מערכות ישיבה מבד או עור, כורסאות מעוצבות, שולחנות סלון, מזנונים ומערכות קיר, וכן חדרי שינה מודרניים עם מיטות מרופדות, ארונות ושידות, ועוד מגוון פריטי ריהוט יוקרתיים כדוגמת מראות, שטיחים וכסאות בר.

מוצרים אלו מוצעים באיכות חסרת פשרות ובקשת רחבה של דגמים, עיצובים, צורות, חומרים, מידות וצבעים. עימם תוכלו לעצב את כל חללי הבית בקו מודרני אחיד ותואם.
 

ליווי צמוד להתאמה אישית של רהיטים


על מנת לסייע לכם לאתר פריטי ריהוט המתאימים לביתכם, אשר יעניקו לו חזות עכשווית ויענו לאורחות חייכם וצרכי היומיום שלכם, עומד לרשותכם הצוות המקצועי והמנוסה שלנו. הידע הרב שלנו שנצבר לאורך שלושה דורות, מאפשר לנו להתאים לכל לקוח פרטי, מקצועי או עסקי את המוצרים והרהיטים הנדרשים לעיצוב הבית. כל לקוח זוכה לקבל ליווי צמוד לבחירת רהיטי יוקרה מודרניים עבור כל חדר וחלל בביתו בהתאמה מלאה למידות ומאפיינים. הליווי מתחיל בהקשבה לצרכי הלקוח, העדפות עיצוב אישיות, מאפייני הבית וחלליו, מאפייני דיירי הבית ואורחות חייהם, וכן הגדרות תקציב. על פי נתונים אלו נסייע לכם בתכנון ועיצוב מדויק ומלא של ביתכם עם קו מודרני אחיד ורציף מבחינת סגנון, גוון, חומר וצורה של הרהיטים הנבחרים.
 

לעיצוב בית מודרני


 לעיצוב בית מודרני בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת ליווי וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לאולם התצוגה הגדול והמרשים שלנו בנתניה, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם רודה בטלפון 09-8858886.